Вверх

Про нас

Rentuacar - оренда авто в Києві

 

Rentuacar – молода компанія що швидко розвивається, надає авто напрокат в Києві. У нас великий парк сучасних машин, оснащених всім необхідним для задоволення побажань самих вимогливих клієнтів. При цьому ми не зупиняємося на досягнутому, і тільки збільшуємо модельний ряд транспорту.

Ваш «залізний кінь» знаходиться в ремонті? Rentuacar радий запропонувати економічні, мініатюрні, престижні і комфортні автомобілі. Ви недавно продали авто, але бажаєте продемонструвати свій високий статус партнерам? Автопрокат в Києві бажає процвітання вашому бізнесу і пропонує автомобілі економ, бізнес, і VIP-класу.

Скориставшись послугами компанії, ви завжди зможете вибрати авто в оренду в Києві будь-якої марки і в будь-якій ціновій категорії. Всі наші «робочі конячки» знаходяться у відмінному технічному стані, регулярно проходять технічний огляд на власному СТО, застраховані, заправлені і чекають вас.

У автопрокаті Rentuacar в Києві можна недорого і завчасно замовити машину середнього, преміум або бізнес-класу, наприклад, Volkswagen, Nissan або Mercedes. Необхідно організувати трансфер або екскурсію? До ваших послуг такі улюблені і стали вже майже «народними» марки: Skoda Octavia 7, Toyota Camry, Toyota Corolla.

Наші переваги:

 • надаємо авто в день звернення;
 • оренда авто в Києві доступна 24 години на добу;
 • короткострокова і довгострокова оренда;
 • оплата будь-яким зручним клієнту способом;
 • швидке оформлення в офісі або онлайн. Ви витратите не більше 10 хвилин, а в момент подачі автомобіля всі документи будуть вже готові;
 • в нашому парку завжди нові авто світових брендів і такі безвідмовні марки на всі випадки життя, як Toyota Camry, Toyota Corolla, Skoda Octavia 7;
 • орендна ставка одна з найвигідніших в столиці;
 • ви можете орендувати автомобіль з доставкою в будь-яку точку Києва.

 

Телефонуйте нам: +38 (044) 390-06-86 або +38 (066) 900-23-67. Відповімо на всі питання!

 

Чому Rentuacar - це вигідно?

Прокат авто в Києві - послуга популярна, але тільки Rentuacar пропонує клієнтам такі умови:

 1. Швидке бронювання в будь-який час дня і ночі.
 2. Безготівковий розрахунок (зручний для іноземних гостей).
 3. Мінімум бюрократії: для оформлення оренди будуть потрібні тільки водійські права і паспорт.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, і Ви на власному прикладі переконайтеся, що Toyota, Volkswagen, Honda, Renault, Ford, Nissan, Hyundai, Skoda, Kia, Mercedes і багато інших марки машин на прокат в Києві - це швидко, доступно і зручно !

Вибрати авто
Оформлення заявки Завершити