Вверх

Оренда додаткового обладнання

Навігаційні системи

Вам не обов’язково знати маршрут, щоб дістатися до потрібного місця. Портативний навігатор все зробить за Вас. Детальні карти України та зручність у використанні допоможуть без проблем показати правильний шлях.

Вартість оренди становить 3$ в день або 15$ за весь термін оренди. 

Дитячі крісла

Подбайте про додаткову безпеку Ваших дітей, взявши в оренду дитяче крісло. Ваш малюк буде знаходитися в комфорті та безпеці весь час поїздки, що дозволить Вам не турбуватися зайвий раз.

Вартість оренди крісла становить 7$ на день або 35$ за весь термін оренди.

Багажники та бокси на дах авто

Не потрібно обмежувати себе в комфорті при необхідності транспортування більшої кількості багажу. RentUacar пропонує оренду багажників і боксів, які значно розширюють місткість багажного відділення. Навіть перевезення спорядження такого як велосипеди, лижі та інше тепер не викликає додаткових турбот.

Вартість оренди складає від 5$ в день. 

Оренда велосипедів, лиж та іншого обладнання

RentUacar надає в оренду обладнання для будь-якого виду активного відпочинку. Влаштувати прогулку на велосипедах, організувати поїздку на гірськолижний курорт або спуск по річці на каяках – стало набагато простіше та зручніше як ніколи раніше. Вам не потрібно піклуватися ні про що, ми все зробимо за Вас.

Для замовлення звяжіться з нашим менеджером або залиште заявку на електронну пошту info@rentuacar.com 

 

Вибрати авто
Оформлення заявки Завершити