Вверх

Оренда авто в Дніпрі

Можливе місце видачі авто в в Дніпрі

Оренда авто в Дніпрі: низькі ціни і широкий вибір машин

Поступово європейський і американський підхід до транспортних засобів приживається в нашій країні. Сьогодні оренда авто в Дніпрі як послуга за своєю популярністю не поступається замовлення комфортабельного таксі. Місто і його мешканці цьому сприяють: тут зосереджена бізнес-життя східного регіону України, є безліч виробництв, дрібних і середніх видів бізнесу. Також через Дніпро проходить велика автомобільна магістраль до Азовського моря, а до «студентського» Харкова можна дістатися за кілька годин. Прогресивна молодь і люди з достатком воліють пересуватися за допомогою автомобілів, ніж на громадському транспорті або таксі. Хоча і такі засоби пересування користується попитом, недорога оренда все одно відмінно приживається в місті.
 
Ніхто не сумнівається, що особиста машина дозволяє заощадити час і нерви. Оренда авто при цьому обходиться дешевше, ніж володіння власним транспортним засобом. Буває так, що легше взяти напрокат транспорт, ніж везти його за багато тисяч кілометрів.
 
При цьому приватні компанії, які займаються пасажирськими перевезеннями нерідко занадто завищують вартість своїх послуг. Заощадити можна тільки, якщо їздити на короткі відстані, що не завжди зручно в мегаполісі. Також перевізники мало дбають над комфортабельністю своїх авто, беруть подвійні тарифи в нічний час або поїздки за межі міста. З орендованим автомобілем можна не хвилюватися про надто великих розтратах.
 
Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці і має в своєму розпорядженні великим автопарком в Дніпрі. На відміну від інших фірм, ми не працюємо з клієнтами без застави, що гарантує справний автопарк і дбайливе ставлення водіїв до майна RentUAcar.
 
Ще один плюс орендованого автомобіля - можливість як завгодно розпланувати поїздку з кількома зупинками. При русі з одного кінця міста в інший на маршрутці або автобусі обов'язково потрібно робити пересадки. Але з особистим транспортом про таку проблему легко забути. Це особливо актуально для поїздок великими групами (мандрівники, фахівці, бізнесмени) або при обмеженому бюджеті. Машина в оренду класу А обійдеться від 20 доларів на добу. А мінівен можна взяти у нас напрокат від 45 доларів, що дуже вигідно.

Особливості прокату автомобіля в Дніпрі

Орендований транспорт подарує масу задоволення від водіння. Немає потреби жертвувати власним комфортом і можна пристойно скоротити час на поїздки. RentUAcar володіє тільки повністю справними автомобілями. Власна технічна служба перевіряє кожну модель перед і після здачі її в прокат. Особлива увага приділяється вузлів, які відповідають за безпеку, а також салону (його завжди тримають в чистоті).
 
Крім того, кожний транспортний засіб укомплектовано гумою, що відповідає сезону. Ми використовуємо брендові моделі покришок, встановлюємо «липучки» в зимовий період і стежимо за якістю протектора. Як тільки він стирається від поїздок, співробітники замінюють шину нової автогуми. Ви можете взяти авто недорого без водія і не переживати про безпеку щоденних поїздок.
 
Прокат автомобіля в нашій компанії можливий тільки з АКПП для додаткового комфорту вчасно поїздок в місті. Всі коробки також ретельно тестуються і перевіряються кілька разів на сезон. Це гарантує рух без ривків, поштовхів і інших проблем.

Переваги оренди авто в Дніпрі:

  • Економія бюджету при довгостроковій оренді автомобіля. Якщо ви хочете отримати в розпорядження транспортний засіб на тривалий термін (від 30 днів), ми надамо істотні знижки. Так ви витратите значно меншу частину свого бюджету. Залиште заявку онлайн або зв'яжіться з менеджерами будь-яким доступним способом, щоб обговорити умови. Наші фахівці підберуть для вас транспортний засіб відповідно до вимог і характеру водіння.
  • Машина представницького класу за зниженою ціною. У нас ви можете взяти напрокат машину бізнес-класу і при цьому не витратити занадто багато. Такі авто користуються попитом для ділових зустрічей, важливих заходів, проведення урочистостей, весіль і т.д. Дані транспортні засоби виглядають привабливо, виділяються на тлі інших і добре справляються. Ми також можемо доставити автомобіль до Міжнародного аеропорту Дніпро, щоб бізнесмен не відчував незручностей.
  • Відсутність додаткових внесків. RentUAcar дає практично повну свободу водіям. За певну суму в день ви отримуєте сучасний засіб пересування, на якому можна проїхати до 350 кілометрів на добу без доплати. Ви платите тільки за оренду і самостійно купуєте необхідну кількість палива. А при поломці авто із заставою сума на ремонт вираховується індивідуально, але такі випадки дуже рідкісні.

Що може запропонувати RentUAcar своїм клієнтам

При необхідності ми підженемо транспортний засіб до ЖД вокзалу. Машина в оренду можна взяти як на кілька днів або місяців, так і на добу. Також водіям доступні різні додаткові послуги. Наприклад, установка дитячих крісел, спеціальних кріплень для спортивного спорядження і т.д.
 
Уточнити всю необхідну інформацію можна у менеджерів компанії. В офісі ще можна замовити авто з водієм, оформити мультізаявку відразу на ренту декількох машин для тестування і обговорити індивідуальні умови співпраці.
Оформлення заявки Завершити