Вверх

FAQ

1. Які документи необхідні, щоб орендувати автомобіль?

Оренда автомобіля - поширена в більшості країн послуга, зручна як для іноземців, так і для жителів тієї держави, в якому оформляється договір здачі машини в найм. За допомогою компанії RentUacar ви маєте можливість швидко та легко орендувати машину в Києві.

Для того, щоб взяти в нашій компанії автомобіль напрокат, потрібно мати на руках такі документи:

 • для резидента країни - чинний паспорт і ідентифікаційний код;
 • для іноземця - закордонний паспорт;
 • дійсне водійське посвідчення міжнародного зразка (нагадуємо, що новий формат водійського посвідчення передбачає оформлення цього документа у вигляді картки). 

При оформленні договору на добову оренду транспортного засобу в офісі компанії також робляться фотографії орендаря і копії документів, що надаються. Крім того, якщо вас цікавить оренда машини в Києві через компанію RentUacar, то для успішної оплати Ви повинні мати готівкові гроші, кредитну або дебетову карту платіжних систем VISA або MasterCard. При бажанні ви зможете оплатити прокат автомобіля за безготівковим розрахунком.

Залишилися питання? Будь-яку цікаву для вас інформацію ви можете дізнатися у менеджерів RentUacar. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. До ваших послуг телефони та електронна пошта (докладніше - в розділі «Контакти»). Ви також можете заповнити на сайті форму зворотного зв'язку, після чого ми самі вам передзвонимо протягом доби з 10 до 19 годин.

2. Який мінімальний вік водія, щоб орендувати авто в Києві і за кордоном?

Компанія RentUacar надає автомобілі напрокат як жителям України, так і іноземцям. Наші умови оформлення договору про оренду машини вигідно відрізняються від пропозицій більшості конкурентів. Ми готові надати машину напрокат водієві, котрий досяг 20-річного віку, тоді як в інших компаніях мінімальний вік орендаря становить від 23 років.

Що ще потрібно для того, щоб за вашою заявкою на оформлення оренди транспортного засобу в компанії RentUacar було прийнято позитивне рішення? Клієнт повинен мати стаж водіння понад два роки (при оформленні замовлення в режимі онлайн для підтвердження водійського стажу досить вказати дані водійського посвідчення, оформленого з міжнародного зразку, тобто в формі картки).

Зацікавила оренда машини в Києві? Для оформлення в нашій компанії громадянину України достатньо пред'явити свій паспорт. У разі, коли оренда авто замовляється на території України через онлайн сервіс RentUacar іноземцем, дані про вік потенційного клієнта надаються в рамках пред'явлення відомостей про закордонний паспорт.

Детальніше про умови оформлення оренди автомобіля ви маєте можливість дізнатися у менеджерів компанії RentUacar. Для зв'язку використовуйте зазначені в розділі "Контакти" і на головний сторінці сайту телефонні номери і адресу електронної пошти. Вам незручно дзвонити або писати? Заповніть форму зворотного зв'язку і співробітники RentUacar самі вам передзвонять (прозвон клієнтам здійснюється протягом доби у часовий проміжок між 10 і 19 годинами).

3. Прокат авто: який потрібно залишити депозит і його розмір?

Якщо вас цікавить оренда автомобіля, то будьте готові до того, що додатково до основної суми замовлення вам потрібно буде надати в тимчасове користування прокатної компанії певну суму грошових коштів. Один з найбільших українських сервісів по прокату автомобілів RentUacar пропонує вигідні умови для клієнтів в частині формування депозиту.

Ми трепетно ставимося до своєї репутації, вважаючи, що найкращою рекламою є позитивні відгуки орендарів, вже скористалися послугами RentUacar. Обравши нас люди роблять правильний вибір, захищаючи таким чином себе від контактів з недобросовісними прокатниками і відвертими шахраями, здатними на махінації банківськими картами, складання договорів з прихованими комісіями, надання некондиційних машин та ін.

Орендуючи автомобіль через онлайн сервіс RentUacar, ви можете не сумніватися в надійності обраної компанії прокату в цілому, а також в прозорості умов формування депозиту зокрема.

Оренда авто, оформлена через компанію RentUacar, може забезпечуватися депозитом, оплаченим різними способами. Для вашої зручності ми пропонуємо три варіанти:

 • готівкові гроші; 
 • банківська карта (дебетова або кредитна) платіжних систем VISA і MasterCard;
 • безготівковий розрахунок. 

Відзначимо, що оренда машини в Києві в компанії RentUacar передбачає оформлення депозиту, сума якого безпосередньо залежить від класу машини, подобово здається в прокат. Зазвичай в якості депозиту на банківській картці блокується від 500 до 1200 Євро, але якщо ви хочете отримати більш розгорнуту інформацію, зверніться до менеджерів RentUacar по телефону або електронною поштою (докладніше - в розділі «Контакти»).

Розблокування депозитних коштів проводиться в той день, коли ви повертаєте в компанію RentUacar взяту напрокат машину. Звичайно ж, цей порядок дотримується лише в тих випадках, коли автомобіль здається з повним баком і співробітники прокату переконуються, що машина за час перебування у вас не отримала пошкоджень. В іншому випадку депозитні кошти йдуть на відшкодування збитків.

Якщо депозит оплачувався банківською картою, то гроші повертаються протягом 30-ти календарних днів. У разі, коли депозит вносився готівкою, його виплата здійснюється на місці після закінчення оренди та підписання акта прийому-передачі машини.

4. Коли і як замовляти авто в оренду?

Ви подорожуєте у справах чи заради відпочинку, цінуєте мобільність і потребуєте повної свободи пересування в іншому місті або країні? Для вас ідеальним виходом може стати оренда автомобіля.

Безпечно і надійно оформити замовлення на прокат машини в Києві в режимі онлайн вам допоможе один з найбільших сервісів країни RentUacar. Скористайтеся нашими послугами і переконайтеся, що оренда авто - це зовсім нескладно.

Для того щоб отримати якомога більше варіантів машин, доступних для оренди на потрібні вам числа, радимо зайнятися оформленням заявки на автомобіль відразу ж, як тільки ви визначилися з календарними датами поїздки. Ще один плюс раннього бронювання - гарантія низької ціни.

Втім, ми готові докласти всіх зусиль для того, щоб підібрати для вас транспортний засіб за низькими розцінками навіть в тому випадку, якщо ви зробите замовлення на RentUacar всього лише за кілька годин до початку оренди. Адже ціни на сайті RentUacar завжди нижче, ніж ті, які чекають клієнтів у наших конкурентів при оформленні оренди безпосередньо на місці без попередньої резервації.

Бронювання автомобіля напрокат через сервіс RentUacar дає додаткові переваги. Перерахуємо лише деякі з них:

Оформлення замовлення через інтернет економить ваш час, оскільки ви маєте можливість одночасно вибирати між кількома вільними автомобілями. Наш ресурс надає повну інформацію про відповідні машинах і цінах на їх оренду.

Ви маєте можливість зарезервувати автомобіль того класу і забарвлення, які відповідають вашим смакам, тоді як при оренді машини на місці можливість вибору значно звужується.

Постійним клієнтам компанії RentUacar надаються індивідуальні знижки.

Ми пропонуємо тільки застраховані сучасні автомобілі з мінімальним пробігом.

Вас цікавить оренда машини в Києві? Ми пропонуємо найнижчі ціни на прокат автомобілів. Можлива подобова оренда або укладення договору на довгостроковий прокат транспортного засобу.

5. Чи отримаю я таке ж авто, яке замовив на сайті автопрокату?

Вас зацікавила оренда авто в компанії RentUacar, але ви побоюєтеся непередбачених витрат у разі заміни машини? Не хвилюйтесь! Ми з повагою ставимося до вибору своїх клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб у потрібне положення час і в зазначеному при замовленні місці вас чекав саме той автомобіль, оренду якого ви оплатили.

Однак бувають обставини з розряду форс-мажорних, коли заброньоване транспортний засіб потрапляє в аварію з попереднім орендарем, ламається, потрапляє на штрафмайданчик та інше. У таких випадках, звичайно ж, компанії важко надати наступному клієнту саме той автомобіль, на який оформлена оренда. Тоді для вашої зручності оперативно проводиться заміна машини на автомобіль такого ж класу.

Якщо рівноцінного транспортного засобу в автопарку компанії RentUacar у вільному доступі на момент початку оренди не спостерігається, то ми надаємо автомобіль класом вище. При цьому додаткові гроші з клієнта не стягуються. Таким чином, оренда машини в Києві не стане для вас дорожче, тому що, наприклад, навіть отримавши машину представницького класу замість раніше замовленого рядового седана, ви заплатите як за машину для середнього споживача. Подібний підхід компанії RentUacar до побудови взаємин з клієнтами дає вам гарантію того, що оренда автомобіля не принесе в останній момент таких неприємних сюрпризів, як незаплановані фінансові витрати.

6. Чи можу я виїхати на орендованому авто за межі України?

Вам потрібна оренда автомобіля в Києві, але ви плануєте виїжджати за межі країни? Компанія RentUacar готова надати вам таку послугу в разі, якщо ми з вами добре знайомі, тобто ви є нашим постійним клієнтом. Якщо ви звернулися до нас вперше, то при отриманні транспортного засобу уточніть інформацію про існуючі обмеження у вашого менеджера на локації.

Відзначимо, що оренда машини в багатьох інших компаніях Києва в принципі забороняє виїзд транспортного засобу за кордон. Більш того, у багатьох наших конкурентів в договорі немає дозволу навіть на виїзд орендованого автомобіля за межі області. Ми ж ставимося до своїх клієнтів - партнерам по бізнесу лояльно. У компанії RentUacar завжди готові піти вам назустріч, формуючи договір оренди машини таким чином, щоб він максимально задовольняв ваші запити і потреби.

Більш розширену інформацію про порядок надання машини на прокат для виїзду за межі України ви можете дізнатися у наших менеджерів, зв'язавшись з ними зручним для вас чином (по телефону, за допомогою електронного зв'язку, замовивши зворотний дзвінок і ін.). Крім цього, менеджери зможуть вас проконсультувати з питань, що стосуються умов прокату і повернення автомобіля, порядку дій при попаданні в дорожньо-транспортну пригоду або поломки автомобіля, розміру суми застави і формування вартості оренди машини на добу, а також з інших тем.

7. Чи можу я орендувати додаткове обладнання для більшої зручності?

Незалежно від того, для яких цілей ви орендуєте автомобіль, будь то ділова поїздка або подорож в рамках відпустки, вам може знадобитися додаткове обладнання. Компанія RentUacar пропонує великий асортимент такого обладнання, а також послуг, що підвищують рівень комфорту і безпеки при використанні орендованої машини.

У вас оформлена оренда автомобіля в Києві через сайт або офіси компанії RentUacar? Ми готові надати вам наступні додаткові опції і обладнання:

 • GPS-навігатор;
 • снігові ланцюги;
 • дитяче сидіння;
 • багажник для лиж;
 • опція передплаченого бака пального;
 • додатково оформляється страхування з нульовою франшизою і багато іншого. 

Та все це доступно для замовлення при оформленні бронювання автомобіля. Згадали про потрібному додатковому устаткуванні в останній момент? Не біда! Ми розширимо ваше замовлення на локації перед передачею вам орендованого транспортного засобу.

Компанія RentUacar гарантує кращу ціну на прокат додаткового обладнання. Діє гнучка система індивідуальних знижок, що дозволяє нашим клієнтам, не втрачаючи в якості, заощадити кошти.

8. Чи входить паливо в вартість оренди авто?

Оренда автомобіля в Києві через компанію RentUacar передбачає оформлення стандартного договору в частині, що стосується заправки машини. Звернувшись в нашу компанію, ви отримуєте транспортний засіб з повним баком палива. Відповідно і повернути машину з прокату ви повинні також з залитим доверху баком. Паливо, витрачений вами в період оренди машини, оплачується за ваш рахунок.

Ми намагаємося зробити умови прокату автомобілів для своїх клієнтів максимально комфортними, саме тому при бажанні ви зможете оформити в офісі компанії RentUacar покупку необхідної кількості бензину за вигідною ціною.

Ще однією зручною опцією від прокатної компанії RentUacar стає включення вартості палива в договір прокату автомобіля. Цією послугою часто користуються орендарі, які беруть машину для ділових поїздок, які прагнуть скоротити кількість звітних документів для бухгалтерії свого підприємства, організації або фірми.

Що робити, якщо ви повернули автомобіль в прокатну компанію, але не встигли перед цим його заправити? Не хвилюйтесь. У разі якщо орендар передає нам транспортний засіб з неповним баком пального, оплата за недостатню кількість палива вираховується під час підписання акту прийому-передачі машини за поточними розцінками прайс-листа на додаткові послуги.

9. Чи можливо замовити доставку орендованого автомобіля до готелю?

Оформлена в компанії RentUacar оренда машини в Києві може включати в себе такий пункт, як доставку транспортного засобу до готелю. Відразу уточнимо, що доставка автомобіля до приватних будинків не проводиться.

Для замовлення доставки машини вам потрібно зробити попереднє замовлення за три дні до початку оренди. Це час знадобиться менеджерам компанії RentUacar для підтвердження можливості надання машини з перегоном до зазначеного вами місця і оформлення всіх необхідних документів.

Ми пропонуємо, мабуть, найбільш вигідні в Києві розцінки на таку додаткову послугу, як доставка транспортного засобу до готелю. Пункт про перегон автомобіля до призначеного місця включається в стандартний договір про прокат машини. Нагадуємо, що в договорі також прописуються умови оренди транспортного засобу, що передбачають численні ситуації, які можуть статися на дорозі (наприклад, дорожньо-транспортна пригода, викрадення, поломка автомобіля тощо.). У договорі також роз'яснюється порядок заправки машини, фіксується розмір суми застави і багато іншого.

Звернувшись в компанію RentUacar, ви можете бути впевненими в тому, що ми оформимо прозорий договір без прихованих комісій та інших "підводних каменів", боляче б'ють по вашому гаманцю. Кожен клієнт для нас особливий, тому ви завжди зможете розраховувати на індивідуальний підхід і отримання знижки.

Для того щоб замовити доставку автомобіля до готелю, зв'яжіться з менеджерами компанії RentUacar по телефону, зазначеному на головній сторінці нашого сайту, або по електронній пошті (читайте докладніше в розділі "Контакти"). Для вашої зручності також діє форма зворотного зв'язку. Заповнивши її, ви можете очікувати дзвінка від менеджерів RentUacar протягом найближчої доби (з 10-ї до 19-ї години).

10. Як отримати або повернути автомобіль в неробочий час?

Співробітники компанії RentUacar прагнуть до того, щоб оформлена вами оренда машини в Києві не доставляла вам ніяких незручностей. Саме тому в нашій компанії передбачений варіант цілодобової видачі і прийому прокатного автомобіля.

Якщо ви бажаєте взяти або повернути машину в RentUacar, але ваш графік не дозволяє це зробити в робочий час, або взагалі не дає можливості відвідати наш офіс, то менеджери компанії RentUacar завжди готові прийти на допомогу.

Отримати більш детальну інформацію, а також уточнити можливість прийому-передачі автомобіля в конкретних ситуаціях ви можете, зв'язавшись з нами за вказаними на головний сторінці сайту телефонами або за допомогою електронної пошти (адреса вказана в розділі «Контакти»). Крім того, задати ваші запитання, що стосуються отримання та здачі прокатного автомобіля в неробочий час, ви можете, заповнивши форму зворотного зв'язку і дочекавшись дзвінка наших менеджерів.

Ще один спосіб - уточнити безпосередньо на локації наявні варіанти взяття і повернення машини в неробочий час. Наприклад, деякі з локацій обладнані спеціальними ящиками для ключів від транспортних засобів, що здаються напрокат. В інших випадках ми готові надати водія, який піджене або забере машину в зручному для вас місці.

11. Яка страховка діє при оренді автомобіля?

Оформлена в компанії RentUacar оренда автомобіля в Києві передбачає стандартну страховку транспортного засобу. Цей вид страховки передбачає фінансову відповідальність орендаря в обмежених франшизою випадках (при дорожньо-транспортній пригоді, викрадення і т.д.). Відразу відзначимо, що за додаткову плату за вашим бажанням може бути оформлена нульова франшиза.

Стандартна страховка при укладанні договору оренди автомобіля - дуже важлива річ, яка позбавляє вас від фінансових втрат в екстрених ситуаціях. Своїм клієнтам ми рекомендуємо уважно вивчати умови страхування перед підписанням договору про прокаті транспортного засобу. Ми ретельно прописуємо форс-мажорні обставини, ймовірні на дорогах, тому, прочитавши всі пункти стандартної страховки, ви будете знати, як потрібно правильно поводитися в разі дорожньо-транспортної пригоди, крадіжки автомобіля або його поломки.

Кілька додаткових порад:

 • Перебуваючи на локації і отримуючи машину, не пошкодуйте часу і обстежте автомобіль на предмет наявності вм'ятин, подряпин, а також повноти його комплектації (чи ковпаки на колесах і ін.). Такий підхід позбавить вас від необґрунтованих претензій при поверненні автомобіля.
 • У разі ДТП зафіксуйте положення машини і її стан, знімаючи на фотоапарат або телефон. Також зв'яжіться з локацією і проінформуйте співробітників компанії RentUacar про інцидент. Чітко дотримуйтесь їх інструкціям.
 • Виходячи з прокатної машини, не залишайте в ній документи (техпаспорт та інші), щоб не втратити їх в разі викрадення.
 • При поверненні транспортного засобу на локацію, отримаєте на руки копію акта прийому-передачі машини, що підтверджує збереження автомобіля. 

Бажаємо вам безаварійної їзди і чекаємо ваших замовлень!

12. Чи є програма лояльності?

Більшість людей перед зверненням до нас прагнуть дізнатися про програму лояльності, тому що кожен хоче отримати від тривалої співпраці найкращі умови. Оренда авто в rentUacar дає поступове накопичення бонусів, які ви зможете задіяти в міру їх отримання. Для уточнення деталей потрібно лише подзвонити, після чого всі деталі будуть роз'яснені в найдрібніших подробицях.

Невисока вартість і можливість підібрати авто практично будь-якого бажаного класу надає чимало переваг, серед яких особливо примітні наступні:

 • знижки;
 • безкоштовна комплектація певними елементами;
 • відсутність необхідності заповнювати документи більш ніж один раз;
 • індивідуальний підхід з інших питань. 

Ми періодично розширюємо наведений список, щоб кожен клієнт відчув себе максимально комфортно в процесі співпраці. При цьому приєднатися до діючої програми просто, адже для цього знадобиться лише періодично з нами співпрацювати, а все інше зроблять навчені менеджери.

З кожним разом оренда машини в Києві стає все вигідніше, причому переваги виражаються не тільки в фінансовому плані, але і в ряді бонусів.

13. Що входить у вартість оренди авто?

Пробіг на добу, що становить 350 км, страховка автоцивільної відповідальності, КАСКО, допомога в дорозі 24/7. При більшому пробігу стягується платіж 0.15 $ за 1 км.

Вибрати авто
Оформлення заявки Завершити