Вверх

Оренда авто в Києві

Не дивлячись на те, що легкові машини вже заполонили всі вулиці столиці України, попит на них, як і раніше, зростає. Є люди, для яких покупка транспорту є необхідністю: можливо, вони живуть далеко від роботи або мають свій бізнес, а в такому положенні важливо тримати марку. Але більшості автомобіль потрібен виключно для зміцнення репутації, так як, з огляду на всі затори, на громадському транспорті, часом, пересуватися куди швидше і безпечніше. Якщо машина потрібна на короткий термін, а найм таксі здається невигідним або недоречним, то слід звернутися до послуг нашої компанії і взяти автомобілі напрокат в Києві.

Кому потрібен прокат автомобіля в Києві?

Місцевим жителям для відпочинку і роботи

Навіть звичайний жіночий шопінг сьогодні складно провести без супроводу транспорту. Якщо леді йде вибирати собі обновку, то вона явно не задовольниться відвідуванням одного торгового центру. Щоб об'їздити все місто на таксі доведеться значно витратитися, а оренда авто на добу в Києві обійдеться набагато економічніше. Те ж стосується людей, яким доводиться багато переміщатися в робочих справах. Не всі підприємці готові надавати співробітникам службовий транспорт навіть якщо це є необхідністю. Прокат авто в Києві дозволить швидко відвідати всі потрібні інстанції і виконати завдання в строк.

Бізнесменам

Ділові зустрічі та корпоративи не обходяться без пильного ока начальства. Однак і службовий персонал стежить за своїм протеже. Керівник компанії повинен завжди бути одягнений з голочки, поголений, а з'являтися на заходах слід на машинах бізнес-класу. Будь-який чоловік, особливо який займає високу посаду, знає, що транспорт, як і костюм, і годинник, і інші аксесуари - це не просто прикраса, одяг або засіб пересування. Кожна деталь підкреслює імідж та авторитет начальника. Взяти машину в оренду ви можете в нашій фірмі, типи авто перераховані нижче, клієнт має можливість вибрати те, що йому до душі і звично в управлінні.

Гостям міста

Тим, хто приїжджає в Київ у справах і планує багато роз'їздів, абсолютно невигідно гнати свій власний транспорт в місто. Оренда легкового автомобіля дає можливість відчути повну свободу пересування без зайвих проблем. Відпочиваючим туристам буде незручно паритися в прокурених салонах таксі, набагато вигідніше виняйняти машину на тривале користування, щоб без поспіху оглянути визначні пам'ятки міста. У багатьох моделях є навігатори, самі вдосконалені мають точку доступу Wi-Fi, що зробить ваше подорож безпечною - ви не заблукаєте і завжди зможете знайти ваш готель.

Молодятам або ювілярам

Весільний кортеж або перевезення гостей на захід вимагають довгих приготувань. Хтось умудряється найняти мікроавтобус, а деякі, з метою економії, і зовсім використовує громадський транспорт. Оренда автомобіля в Києві не дасть вам впасти обличчям в бруд: весілля, іменини і схожі події відбуваються в житті дуже рідко, тому не варто економити на них. Спроба скоротити фінансові витрати на свято призводить до відчуття бідності і складається воно не тільки у вас.

Які авто в оренду в Києві ми пропонуємо?

Для всіх клієнтів доступна короткострокова і довгострокова оренда авто в Києві. Всі надані машини діляться на 5 основних груп:

  • економ-клас: Kia Rio, Volkswagen Polo Sedan, Skoda Rapid, Ford Fiesta;
  • середній клас: Ford Focus, Renault Fluence, Toyota Corolla, Volkswagen Golf;
  • бізнес-клас: Toyota Camry, Hyundai Sonata, Lexus ES, Mercedes E-class;
  • позашляховики: Honda CR-V, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4, Kia Sportage;
  • мінівени: Volkswagen Multivan, Mercedes Vito, Mercedes V-class, Hyundai H1.

Кожна категорія використовується за своїм власним призначенням. Так, не варто користуватися орендою авто бізнес-класу в Україні якщо вам необхідно просто покататися по місту. Ціни на ренту ростуть від економа до мінівена, що цілком логічно - останні вміщують в два рази більше пасажирів і мають посилені заходами безпеки в русі. З усіх представлених моделей варто докладніше описати лінію Мерседесів, вони як і раніше залишаються улюбленими серед бізнесменів і є орієнтиром якості і комфорту для інших марок. Mercedes Е-класу - поширений транспорт, ми готові надати для вас оренду машини без водія. Послуга дає клієнтові великий вибір модифікацій, це стосується зовнішнього вигляду, а також внутрішньої обстановки салону.

  1. Він підходить для тих, хто управляє АКПП, водії, які звикли до механіки, оцінять легкість і простоту перемикання передач. Багатоступінчасті системи самі контролюють свою роботу, що позитивно відбивається на якості руху.
  2. Презентабельний зовнішній вигляд Мерседеса дозволить вам відправитися на будь-який світський або діловий захід і виглядати на ньому успішною людиною.
  3. Взяти авто в прокат зовсім недорого, проте модель четвертого покоління Е виглядає абсолютно новою і не підведе на ходу.

Машина в оренду в Києві: переваги звернення

Наш портал забезпечує оренду авто без водія, що дає вам можливість стати повноправним власником машини на певний термін. Ми не запитуємо клієнта про цілі ренти - наше завдання надати в користування надійний транспорт, що пройшов повну перевірку в технічному відділі. Великий вибір збільшує число наших клієнтів з кожним днем, проте це абсолютно не впливає на якість послуг, що надаються. Ціна на прокат машин в Києві залежить від обраного класу, марки і моделі авто, для тих, хто планує довгострокову оренду, надається програма лояльності та знижки. Звернутися до нас можна в будь-який час, заявки на сайті приймаються постійно. Вам гарантований повний пакет документації, перевірити стан машини перед виїздом з гаража технік може прямо при вашій присутності.

 

Оформлення заявки Завершити