Вверх

Оренда авто бізнес класу в Києві

Хочете провести весілля класу «Преміум»? Потрібен автомобіль для поїздок на ділові зустрічі на час відрядження? А ми пропонуємо точне дотримання договору, завжди чисті і справні машини, комфортні умови прокату. І на все це дуже приваблива ціна.

Оренда авто без водія бізнес класу 

Ми добре знаємо, що багато підприємців і туристи, прибуваючи в місто, вважають за краще взяти машину напрокат ніж обрати інший способ переміщення по місту (таксі, авто з водієм). І справа не тільки в тому, що це значно дешевше. Це відмінна можливість покататися по місту на самоті або родиною, подивитися визначні пам'ятки або дістатися до потрібного місця, не залежачи від водія.

Особливо зручно, якщо мова йде про оренду авто бізнес класу без водія. Адже це комфортабельний салон, клімат-контроль і статусна емблема на капоті. До ваших послуг:

 • Toyota Camry; 
 • Hyundai Sonata;
 • Lexus ES;
 • Mercedes E-Class.

Просто виберіть серед них свою. 

Оренда елітних авто в Києві 

Завоювати репутацію важко, тому ми дбаємо про те, що про нас скажуть клієнти. Необхідно подати машину до аеропорту або залізничного вокзалу Києва? Узгодьте це з нами заздалегідь. Підготуємо і заповнимо всі документи, залишиться тільки забрати ключ і користуватися машиною в своїх цілях.

Чи плануєте прогулянку вихідного міста з оглядом визначних пам'яток околиць міста і фотосесією. Оренда авто буде як не можна до речі. Відмінні фотографії та позитивні емоції гарантовані.

Оренда VIP авто 

ВІП автомобіль - це не тільки винятковий комфорт. Це дизайн, який не сплутаєш ні з одним іншим. Це незавуальована заздрість в очах перехожих. Це особливі відчуття від звуку мотора під капотом. Ви звикли до таких автомобілів або хочете дізнатися, що таке знаходитися за їх кермом? ВІП авто Києва до ваших послуг.

 • виберіть відповідний варіант;
 • залиште заявку;
 • обговоріть деталі і узгодьте порядок оплати з менеджером;
 • забирайте машину.

Оренда дорогих авто для вечірки або поїздки на торжество - відмінний спосіб піднести себе у всій красі.

Прокат елітних авто

Весілля - це свято, заради якого скупитися не прийнято. Кортеж - головний показник, помітний кожному жителю міста. Прокат автомобілів на весілля - відмінний спосіб заощадити.

 • ви берете машину не на години, а на добу або вихідні, а це зручно і вигідно;
 • можна обійтися без водія, за кермом може бути один з членів сім'ї - менше витрат;
 • можливість самостійно вибирати маршрут по місту і тривалість зупинок.

Замовте машину з водієм або без у нас, вибір за вами. Ми не обіцяємо подати машину хвилину в хвилину, а просто зробимо це. Точно дотримуємося свої зобов'язання за договором.

При плануванні урочистостей і відряджень головне - впевненість в тому, що компанія не підведе. Ми знаємо про це, тому основний принцип нашої роботи - в точності виконати обіцяне. Зверніться до нас і переконайтеся.

Оформлення заявки Завершити