Вверх

Оренда електромобілів в Києві

Прокат електромобіля в Києві: безпечно, економічно і доступно

В еру «зелених» технологій автоконцерни випускають стильні і сучасні електрокари, а водії намагаються проявляти більше турботи про навколишнє середовище. По-перше, це допомагає зберігати екології та економити природний ресурс. А по-друге, дозволяє витрачати менше коштів на витрату традиційного палива. Ось чому послуга оренди електромобіля в Києві стає популярнішим, а самі автомобілісти все частіше шукають саме такий транспорт.
 
Тренд на «зелені» автомобілі породив появу максимальної кількості зарядних станцій, де людина може безкоштовно або за символічну плату зарядити акумулятор. Відмінний стимул, щоб не шкодити природі і при цьому з комфортом пересуватися по місту. Прокат електромобілів в Києві особливо стане в нагоді тим, хто багато і часто пересувається всередині столиці, виконує протягом дня неймовірну кількість доручень по роботі або приїхав сюди в міні-подорож.

Де можна оформити електромобіль?

Компанія RentUacar - одна з небагатьох фірм, яка йде в ногу з часом і пропонує водіям сучасні електричні машини. У нашому автопарку представлені сучасні моделі «зеленого» транспорту, які регулярно проходять ТО і містяться в ідеальному стані.
 
На офіційному сайті або в офісі RentUacar можна взяти в ренту авто по максимально бюджетною ціною. Вартість варіюється з урахуванням тривалості прокату і застави. Якщо водій залишає заставну суму, то взяти в оренду електромобіль можна від $ 33 в добу. Ідеальне рішення для мандрівників або студентів, у яких на ренту виділено скромний бюджет. Прокат моделей економічного і середнього класу в середньому обійдеться стільки ж, тільки не потрібно буде ще платити за паливо.

Переваги оренди електрокара в Києві

  • Немає шкідливих вихлопів - транспорт працює від кількох електродвигунів і в атмосферу не викидаються продукти горіння. У процесі пересування на звичайному авто, двигун спалює велику кількість палива, а вихлопні гази руйнують озоновий шар;
  • Надійність і довговічність двигуна - у електрокарів мотори працюють довше, особливо якщо вчасно проходити техобслуговування і правильно експлуатувати модель. Краще плавно розганятися і тоді батарея довше збереже максимальну ємність;
  • Малошумність - електромотори абсолютно не шумлять і працюють не голосніше, ніж пилосос. При управлінні такими машинами водій і пасажири зможуть насолоджуватися тишею і спокоєм. Якщо в салоні є маленькі діти, то їх відпочинку і сну ніщо не завадить;
  • Зручний і комфортабельний салон - всередині такі авто облаштовані так само, як і звичайні машини. Автомобіліст і його пасажири не будуть відчувати незручностей через занадто тісного простору або незвичного внутрішнього простору. В обробці теж використовуються звичні матеріали: пластик, дерево, скло, текстиль, шкіра і т.д.
  • Можна заряджати від звичайної мережі - навіть якщо в якомусь районі не так багато станцій підзарядки електродвигуна, легко зарядити акумулятор від електромережі. Єдиний нюанс - доведеться довше чекати, поки батарея накопичить енергію. А ще краще робити це в нічний час, коли електрику коштує дешевше.
Оренда електрокара на офіційному сайті RentUacar доступна цілодобово. Ви можете оформити заявку на екологічний транспорт у зручний час. Менеджер зв'язується з клієнтом після обробки замовлення або в зазначений при бронюванні машини проміжок часу. Для роботи з нашої компанії з документів необхідно надати тільки паспорт, ідентифікаційний код (для громадян України) та дійсне водійське посвідчення.
Оформлення заявки Завершити