Вверх

Оренда позашляховиків в Києві

Терміново потрібен позашляховик в оренду? Шукаєте солідний автомобіль, щоб зустріти ділових партнерів? Необхідний джип для заміської поїздки? Наша компанія надає транспортні засоби напрокат в м.Києві для будь-яких ситуацій: ділові зустрічі, зустріч дружини, весілля, заміська прогулянка.

Велике місто, яким є столиця України, має насичену інфраструктуру, чим приваблює безліч ділових людей. Не у всіх є можливість приїхати до Києва власним транспортом, особливо з іншої держави. У такій ситуації є прекрасне рішення - взяти в оренду представницький автомобіль. З ним людина стає незалежним від примх міського громадського транспорту, він продовжує бути мобільним, всюди встигає. Крім бізнесменів Київ відвідують тисячі туристів - їм також може знадобитися автомобіль як засіб пересування, незалежного від міського транспорту.

Оренда позашляховика без водія

Позашляховик напрокат - ідеальне рішення для організації активного відпочинку. Є бажання самостійно підкорювати заміські байраки - вам підійде послуга оренди авто без наявності водія. Сучасні моделі потужних машин так оснащені, що здатні легко долати будь-які замети і підступні яри. Незабутні спогади від подорожі забезпечать не тільки відвідані місцевості, а й почуття гордості про управління комфортабельним автомобілем.

Оренда позашляховика з водієм 

Жителі м.Києва щодня відчувають необхідність мати для вирішення численних робочих і домашніх справ автомобіль. Щоб скрізь встигнути, багато хто вважає машину життєвою необхідністю. Тому наша компанія пропонує скористатися такою послугою, як прокат автомобіля з водієм. Це найбезпечніший вид оренди, що набирає популярність. 

Прокат позашляховиків в Києві, за кермом яких знаходяться професіонали, дозволяє:

 • зручно вирішувати виникаючі проблеми без турботи про пробки і місцях паркування;
 • своєчасно потрапляти на важливі переговори і ділові зустрічі;
 • їхати в далеке відрядження, не піклуючись, де на час відсутності залишити машину;
 • не хвилюватися, що транспорт запізниться;
 • перебувати в гарантованої безпеки при пересуванні;
 • без поспіху виконувати ремонт власного автомобіля;
 • організовувати сімейні або корпоративні свята, не піклуючись про доставку запрошених людей;
 • організувати міські екскурсії для гостей.

Оренда авто позашляховик

Часто виникає потреба орендувати містку машину. Оренда позашляховика дозволяє взяти в дорогу всіх пасажирів. Прокат такого автомобіля дозволяє отримати багато переваг:

 • отримавши в користування прохідну машину, можна пересуватися як по столичним автомагістралях, так і по бездоріжжю в передмістях Києва;
 • взявши в оренду позашляховик, можна поїхати на природу і організувати там пікнік;
 • взимку такий автомобіль дійсно незамінний, оскільки справитися з засніженою дорогою складно звичайній машині;
 • наявність такого автотранспорту надає людині солідність, він отримує особливий статус.

Оренда джипів

Джипи призначені для успішних в діловому світі людей, що цінують як швидкість, так і комфорт в дорозі. Наша компанія пропонує прокат джипів Honda CR-V, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4, KIA Sportage, забезпечених водієм. Автомобілі гарантовано справні, завжди доглянуті, оснащені всіма атрибутами, що забезпечують безпеку, відрізняються динамічним рухом, прекрасної маневреністю і відмінною керованістю незалежно від дорожньої ситуації.

Оформлення заявки Завершити