Вверх

Оренда авто

Оренда авто: види і користь послуги

Наша фірма має великий парк автомобілів, в числі яких зустрічаються дуже респектабельні моделі. Машини підходять для клієнтів з різною товщиною гаманця і для виконання будь-яких завдань. Так, бізнес-клас замовляють на особливі зустрічі, заходи події. Прокат мінівенів і мікроавтобусів хороший для масштабних поїздок, а економ служить для звичайних подорожей.

Які автомобілі в оренду доступні для замовлення?

Ми пропонуємо дітища найбільших концернів у світі, їх продукція використовується багатьма країнами в різних сферах діяльності від вантажних логістичних експедицій до супроводу президентських кортежів. Долучитися до категорії автолюбителів в Києві просто і для цього не потрібно спускати мільйони на нове авто. Ви можете взяти будь-яку машину напрокат з водієм або керувати транспортом самостійно за умови наявності стажу за кермом.

Який тип авто орендувати? 

  1. Седан люкс або бізнес-класу. Прокат цієї категорії досить популярний, так як місто наповнене бізнесменами і діловими особистостями. Поїздка на такому авто говорить про добрий смак, респектабельності та спроможності господаря. Для створення образу впливової людини ви можете найняти водія.
  2. Позашляховик. Транспорт з колісною формулою 4х4 хороший на будь-якій трасі. У Києві маса передмість, де є погані дороги, але красива природа. Туди можна відправитися на нашому джипі.
  3. Автобус. Його оренда потрібна для поїздок з великою кількістю персон (від 15), це може бути корпоратив або весілля. Всі моделі мають підвищений рівень комфортності, великий акцент зроблений на безпеці пасажирів. Поручні, ремені безпеки, особлива система гальмування, кондиціонери і терморегулятори - все це гарантує вдалу поїздку.
  4. Мінівен. Прокат авто на 6-7 чоловік дозволить заощадити на приватних візників. Машина підійде для туристичної групи, друзів або колег. У ній можна виїхати на дачу, в ліс, на затоки. Потужна підвіска витримує серйозні навантаження, невеликого багажника досить для розміщення необхідних речей.

Оренда авто з водієм: які плюси?

Прокат машини в Києві з шофером може спростити багато заходів. Наш співробітник зустріне велику групу людей на вокзалі, перевезе гостей весілля, забезпечить поїздки на природу, за місто і так далі. Взяти машину з водієм можна на термін від декількох годин (3-5) до невизначеного часу користування. Для оренди доступний цілий ряд модифікацій різних кольорів і комплектації, найняти нашого співробітника для управління можна також на будь-який термін. Для всіх клієнтів діє дисконтна реформа і програма лояльності.

Не витрачайте зайві гроші - беріть авто напрокат. Навіть якщо транспорт потрібен вам на місяць або два, вам все одно не вигідно його купувати, везти особисту машину з іншого кінця країни - собі дорожче. Дізнайтеся про умови оренди у операторів, ми рідко відмовляємо клієнтам, тому впевнені, що спрацьовуватимемо саме з вами.

Оренда авто без водія

Щоб скористатися послугою вам необхідно підтвердити своє вміння водити машину. Всі моделі нашого парку застраховані, проте ми не можемо допустити їх руйнування, через що віддаємо перевагу досвідченим водіям. Для новачків теж знайдуться варіації:

  • багато моделей бізнес і середнього класу забезпечені спрощеною системою управління, все коробки автоматичні, тому «механіки» відмінно з ними справляються;
  • в кожній машині є стабілізація руху, зручні дзеркала для паркування та інші опції, які роблять водіння легеньким;
  • безпека перебуває на високому рівні: ремені, подушки, ручки для пасажирів - все це покликане забезпечити життя і здоров'я клієнта в критичних ситуаціях. 

Найголовніший плюс оренди без водія полягає в тому, що вам не потрібно переплачувати і немає необхідності погоджувати з ним графік перерв і руху.

Довгострокова оренда авто: вигоди замовника

При замовленні авто на тиждень ви отримуєте можливість реалізувати всі свої плани щодо роботи або відпочинку, які так давно накопичувалися через відсутність машини. 168 годин - це достатня кількість часу на всі завдання. Приблизно такий термін відводиться на ділові відрядження, його ж досить для масштабних гулянь на весіллі або іменинах. Прокат на місяць дає переваги не тільки в часі - чим довше машина знаходиться у вас, тим менше коштує година її ренти - ви економите з кожною хвилиною їзди.

Дешева оренда авто: сир в мишоловці чи реальність?

Машини економ-класу перетворюють міфи в реальність. Кіа Ріо і інші моделі, схожі за характеристиками будуть надані вам по найекономічнішою вартості. Час прокату починається від декількох годин, а якщо ви вирішите взяти авто в довгострокове користування, то ціна здивує вас ще більше.

Вибрати авто
Оформлення заявки Завершити