Оренда авто без водія: як вибрати машину?

Прокат автомобілів поширений у всіх містах, але найбільшу увагу йому приділяється в столицях і великих містах. Тенденція не дивна - ці регіони повні красот, як природних, так і архітектурних, тут же зосереджені провідні бізнес-центри країни. Наша компанія пропонує взяти авто в оренду по Києву.

Моделі наших машин зарекомендували себе у всіх країнах і знаходяться в топі найбільших брендів планети. Прокат корисний туристам, гостям, бізнесменам і навіть місцевим жителям, які хочуть виїхати на природу. Взяти авто в оренду - значить залишатися на ходу при будь-яких обставинах.

  1. Транспорт напрокат дає вам можливість перевірити свої сили на дорозі. Часто клієнти так обкатують і тестують моделі перед покупкою.
  2. Оренда авто зробить вас незалежним від розкладу автобусів і електричок - ви не встигнете до місця призначення, так як в більшості моделей є навігатор або утримувач для нього.
  3. Міняти машину можна хоч кожен день - це чудове рішення для чоловіків, хто давно за кермом і втомився від одноманітності водіння свого особистого транспорту.
  4. Якщо придбане вами авто ламається, то на відновлення потрібна сила-силенна часу. Деякі запчастини доводиться везти з самого заводу, а людина, що звикла їздити один, вкрай незручно почуває себе в метро. Візьміть машину в оренду у нас і залишайтеся в своїй зоні комфорту.

На яких умовах здійснюється прокат авто?

Ми цінуємо свій парк і не можемо ризикувати машинами, тому до клієнтів також пред'являються певні вимоги: ваші права повинні бути дійсними, а стаж водіння від 1 року. Ми не звертаємо особливої уваги на вік, але орендар повинен бути повнолітнім. Без документів ми не зможемо запропонувати вам послугу ренти, але потрібно тільки паспорт і права. Зі свого боку ми гарантуємо подачу справного автомобіля з усім пакетом паперів, включаючи технічне свідоцтво і страховку. Якщо у вас немає прав, то ми пропонуємо найняти машину з водієм.

Економ-клас

Ми надаємо різні типи машин, але економія в ціні, безсумнівно, залишається важливою, через що все частіше клієнти звертаються автомобілів економ-класу. Незважаючи на їх розряд, за кермом кожної моделі ви будете відчувати комфорт і безмірне радість, адже ви володієте всіма свободами дій так, як ніби ви купили нову машину. Вашій увазі запропоновані: Kia Rio, Volkswagen Polo Sedan, Skoda Rapid, Ford Fiesta.

Оренда легкового автомобіля в Києві для всіх цілей

Найпопулярнішими в середньому класі можна назвати Ford Focus, Renault Fluence, Toyota Corolla і Volkswagen Golf. Вони компактні і мають всі необхідні опції для тривалого комфортного подорожі по місту. Прокат всього модельного ряду даного типу обійдеться за різною вартістю.

Прокат елітного автомобіля в Києві

Прокат авто бізнес-класу дозволяє вести таємні ділові переговори прямо під час переїзду. Найняти транспорт годі й на один раз: складання мультізаявкі допоможе вам забезпечити своєчасну доставку співробітників на об'єкт, а також підкреслити статус організації в очах конкурентів або партнерів. Машина без водія набагато краще таксі і обходиться набагато дешевше, ніж покупка особистого транспорту. До категорії відносяться: Toyota Camry, Hyundai Sonata, Lexus ES, Mercedes E-class.

Оренда позашляховика в Києві

У категорію входять: Honda CR-V, Mitsubishi Outlander, Toyota RAV4, Kia Sportage. Це масивні і красиві автомобілі, людина, що сидить за їх кермом, явно буде почувати себе чудово. Машини подібного роду підходять для поїздок по бездоріжжю, на природу, завдяки великої вантажопідйомності вони часто експлуатуються для перевезення середньогабаритних речей, однак не варто плутати їх з Газелями.

Мінівени

Volkswagen Multivan, Mercedes Vito, Mercedes V-class, Hyundai H1 призначені для групових поїздок компанією до 7-8 чоловік, вони не підходять для перевезень вантажів. Ціна варіюється: кінцева вартість залежить від модифікації, типу кузова, комфортабельності і так далі, також ви можете додати додаткові послуги, наприклад, взяти водія.