Вверх

Оренда авто з водієм в Києві

Великі міста відрізняються від малих красивою архітектурою, наявністю природних та історичних пам'яток. Київ може похвалитися парками, затоками і іншими красотами ландшафтів. Обходити все це пішки - нереально, брати туристичний тур - ви будете повністю залежати від гіда і толком нічого не подивитесь, найняти таксі - за 5-6 годин ви заплатите дуже великі гроші і на цей раз будете залежати від шофера.

Наша компанія пропонує прокат авто з водієм по самим лояльними цінами. Серед всіх моделей найбільш популярними для прокату є машини економ і середнього класу. Також в нашому строю авто є джипи, седани, універсали та інші модифікації на всі випадки. Для особливо важливих заходів ви можете взяти напрокат автомобіль люкс або преміум-класу.

Прокат машини з водієм: переваги

  1. Якщо ви заклопотаний бізнесмен, то вам більше не потрібно витрачати час на водіння і стояти в пробках. Тепер в них можна працювати! Поки наш співробітник буде везти вас на зустріч або в особистий офіс, ви зможете перевірити поштові скриньки, роздати вказівки підлеглим.
  2. Якщо прокат автомобіля потрібен вам для відпочинку, то на пікніку ви можете сміливо випити. У нас є мінівени, які здатні вміщати до 8 чоловік і дозволяють економити на кількості машин. Водій не буде вам заважати розважатися або квапити вас.
  3. Такі події, як весілля, іменини фірми, день народження або зустріч випускників завжди вимагають ефектної появи. Оренда автомобіля з водієм дає можливість постати перед друзями в новому образі успішної людини. Транспорт чекатиме завершення торжества і відвезе вас назад. 

Наші майстри водіння відрізняються від пересічних. Ми дбаємо про репутацію організації, тому всі фахівці проходять спеціальні тренінги з етикету. Ввічливі працівники не будуть насідати на вас з розмовами «за життя», слухати в машині «Лісоповал» або курити. 

Ціна на оренду машин з водієм

Прокат машин дуже популярний, з огляду на це ми часто пропонуємо клієнтам акції і знижки. Хоч робота водія і оплачується окремо, але все відбувається через касу і підтверджується відповідними документами. Замовити потрібну марку і модель можна по телефону або через сайт. Авто в оренду з водієм - найкращий аналог таксі і навіть власним транспорту. Послугою користуються не тільки заможні городяни, як прийняти думати, а й звичайні люди, яким потрібна автосупровід по місту.

Вибрати авто
Оформлення заявки Завершити