Вверх

Оренда мінівенів в Києві

Прокат мінівена: переваги та ціна

Довгострокова оренда мінівена - один з перевірених способів забезпечити транспортний супровід поїздки, який відрізняються універсальністю і надійністю. Мінівен хороший для будь-якого заходу і приватних прогулянок, адже зовнішній вигляд машини дуже презентабельний, в той же час автобус вміщує до 8 чоловік разом з водієм, що дозволить заощадити на паливі і замість двох авто взяти напрокат одне. Весь модельний ряд наших венів можна розділити на пасажирську і вантажопасажирську категорії. Перша добре підходить для туристів в Києві або невеликих корпоративних поїздок, авто з другої можуть орендувати великі сім'ї для виїзду на дачу, природу і для інших цілей.

Прокат мінівенів дозволяє вибрати одну з чотирьох моделей, але найбільш популярною є Мерседес V класу, який представляє собою мінівен нової категорії. Він були розроблені в 2015 році і має масу переваг як перед представниками японського і вітчизняного автопрому, так і перед своїми ж автомобілями, але більш раннього створення. Оренда мінівена з водієм по Києву доступна на порталі нашої фірми. Бус в компактній комплектації може вмістити 5-6 пасажирів, довга і супердлінние версії Мерседеса V-class здатні перевозити близько 9 чоловік. Перевага ренту з водієм зменшує кількість пасажирів, але дозволяє не відволікатися на водіння, а насолоджуватися поїздкою.

Прокат мінівенів: козирі наших моделей 

  1. Потужна колісна база дозволяє плавно рухатися по міських вулицях міста і обласних дорогах без асфальтового покриття.
  2. Зручне водіння не викличе питань навіть у тих, хто все життя водив праворульні японські авто. Автоматична коробка, гідропідсилювач і турбопрівод допоможуть зорієнтуватися на дорозі.
  3. Клімат всередині салону завжди прекрасний. Для забезпечення цього служать кондиціонери і обігрівачі. У літню пору на стеклах не збирається конденсат, взимку відсутній полій, що дозволяє оглядати Київ без виходу з машини.
  4. Взяти в оренду мінівен варто і тому, що кожне сидіння має окремий ремінь безпеки, на передньому ряду фіксація трьохточечна, на двох задніх є тільки дві точки дотику, але цього цілком достатньо.
  5. Прокат вантажопасажирських модифікацій також дуже зручний - двоє дверей (задня і бічна) дозволяють швидко завантажити необхідну поклажу.

Оренда без водія 

Послуга дає можливість управляти машиною на свій розсуд. Ми бережемо свої авто, вони постійно проходять перевірку і обслуговування. Всі опції в мінівенах працюють, сидіння і підлога чисті, через що вам буде комфортно вести транспорт, а пасажири будуть задоволені поїздкою. 

Оренда з водієм 

Якщо вам необхідно - у нас же можна найняти шофера. Кваліфіковані співробітники разюче відрізняються від таксистів, вони проходять спеціальну підготовку, що відбивається не тільки на стилі управління машиною, але і манері спілкування, а також етикеті. 

Чим хороша оренда мінівена? 

  1. Зсувний люк сприяє гарному огляду і природної вентиляції. 
  2. Розумне управління допомагає виробляти паралельну парковку, навігатор веде до мети найкоротшими шляхами. Крім цього можна орендувати авто зі спеціальною камерою для зручного огляду паркувальних зон.
  3. Задні двері відкриваються широко, що гарантує легке завантаження поклажі.

Щоб взяти в оренду мінівен або невеликий автобус не обов'язково мати великий стаж водіння або права особливого класу. У нашому штаті є відмінні працівники, які дозволять вам відпочивати весь час подорожі. 

Оренда мінівена на добу або більше дозволяє скористатися програмою лояльності, чим частіше ви будете до нас звертатися, тим більше знижок і бонусів ми вам запропонуємо. При тривалих замовленнях ви економите набагато більше грошей, ніж якби звернулися в таксі, і більше часу в разі, якщо віддасте перевагу громадський транспорт.

Оформлення заявки Завершити